MÖBLER / Bord / Soffbord 8816685
nr 881 6685
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Soffbord, Bruno Mathsson (1907-1988), längd: 70, djup: 70, höjd: 45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:57:12
17/3 19:32:47
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson